Русский язык

Домашня сторінка

Ціна УЗМ-0,7

 

 

 

ПАСТЕРИЗАТОР

УЗМ-0,7

 

УЗМ-0,7 - проточний інфрачервоний пастеризатор з рекуперацією тепла. Призначений для пастеризації та знезаражування молока в потоці в кількості не більше 700 літрів. Використовується для випоювання телят знезараженим маститним молоком, при виробництві сирів, для пастеризації молока перед пакетуванням або реалізацією з ємності.

Пастеризатор може комплектуватися ємностями об’ємом 70 або 700 літрів. У разі комплектації 70-літровою ємністю поруч з пастеризатором треба розмістити ємність для сирого молока такого об’єму, щоб в неї містилося все молоко, яке підлягає пастеризації. Ємність повинна бути піднята таким чином, щоб зливний патрубок був не нижче, ніж 50 см над підлогою. Молоко самопливом потрапляє з великої ємності до 70-літрової, що йде разом з пастеризатором.

Проходячи через рекуператор, молоко нагрівається до 65 0С без витрат електроенергії, за рахунок теплообміну з пастеризованим молоком. Потім потрапляє в камеру інфрачервоного нагріву, де нагрівається до 80 0С (температуру пастеризації можна регулювати), після чого повертається в рекуператор, і віддає своє тепло сирому молоку. Завдяки рекуперації тепла пастеризоване молоко не потрібно охолоджувати водою. Якщо молоко пастеризується для випоювання телят, його температура на виході з пастеризатора може бути за бажанням 38 - 45 0С. Також завдяки рекуперації тепла інфрачервоний пастеризатор УЗМ-0,7 економніше ванн тривалої пастеризації порівнянного обсягу в 4-5 рази. Економія води складає 2 тони. Економія часу – 6 годин.

 

·      продуктивність - 700 л/год;

·      встановлена ​​потужність - 21 кВт/год;

·      температура пастеризації - 75-87 0С;

·      температура молока на виході з пастеризатора - 38-45 0С;

·      Ш 1,7 х Д 1,1 х В 1,6 м;

·      можлива доставка по Україні.