Русский язык

Домашня сторінка

Ціна УЗМ-0,7Н

 

 

 

ПАСТЕРИЗАТОР

УЗМ-0,7Н

 

УЗМ-0,7 Н - проточний інфрачервоний пастеризатор зі зниженим коефіцієнтом рекуперації тепла та підвищеною різницею між температурами сирого молока на вході в пастеризатор і пастеризованого – на виході з пастеризатора. Призначений для пастеризації та знезаражування молока в потоці в кількості не більше 700 літрів. Використовується у виробництві сирів, коли на вході маємо сире молоко з температурою 4-6 0С, а на виході потрібно отримати пастеризоване молоко температурою 35-38 0С. Також УЗМ-0,7Н використовується для випоювання телят знезараженим маститним молоком, якщо температура сирого молока не перевищує 10 0С.

Пастеризатор може комплектуватися ємностями об’ємом 70 або 700 літрів. У разі комплектації 70-літровою ємністю поруч з пастеризатором треба розмістити ємність для сирого молока такого об’єму, щоб в неї містилося все молоко, яке підлягає пастеризації. Ємність повинна бути піднята таким чином, щоб зливний патрубок був не нижче, ніж 50 см над підлогою. Молоко самопливом потрапляє з великої ємності до 70-літрової, що йде разом з пастеризатором.

Проходячи через рекуператор, молоко нагрівається до 44 -46 0С без витрат електроенергії, за рахунок теплообміну з пастеризованим молоком. Потім потрапляє в камеру інфрачервоного нагріву, де нагрівається до 75 0С (температуру пастеризації можна регулювати), після чого повертається в рекуператор, і віддає своє тепло сирому молоку. Завдяки рекуперації тепла пастеризоване молоко не потрібно охолоджувати водою. У порівнянні з ваннами тривалої пастеризації порівнянного об’єму економія електроенергії становить 2 рази, економія води - тонна. Економія часу – 5 годин.

 

·      продуктивність - 700 л/год;

·      встановлена ​​потужність - 38 кВт/год;

·      енергія, що витрачається на пастеризацію 700 л - 33 кВт;

·      температура пастеризації - 75-87 0С;

·      температура молока на виході з пастеризатора - на 30-310 вище, ніж температура сирого молока.

·      Ш 1,6 х Д 1,1 х В 1,7 м;

·      можлива доставка по Україні.