Опис пастеризатора УЗМ-1,0

УЗМ-1,0 - проточний інфрачервоний пастеризатор з рекуперацією тепла. Призначений для пастеризації та знезаражування молока в потоці в кількості не більше 1000 літрів. Використовується для пастеризації молока перед пакетуванням або реалізацією з ємності, при виробництві сирів, для випоювання телят знезараженим молоком.

Пастеризатор може комплектуватися ємностями об’ємом 70 або 700 літрів. У разі комплектації 70-літровою ємністю поруч з пастеризатором треба розмістити ємність для сирого молока такого об’єму, щоб в неї містилося все молоко, яке підлягає пастеризації. Ємність повинна бути піднята таким чином, щоб зливний патрубок був не нижче, ніж 50 см над підлогою. Молоко самопливом потрапляє з великої ємності до 70-літрової, що йде разом з пастеризатором.

Молоко, проходячи через рекуператор, нагрівається до 67 0С без витрат електроенергії, за рахунок теплообміну з пастеризованим молоком. Потім потрапляє в камеру інфрачервоного нагріву, де нагрівається до 80 0С (температуру пастеризації можна регулювати), після чого повертається в рекуператор, і віддає своє тепло сирому молоку. Завдяки рекуперації тепла пастеризоване молоко не потрібно охолоджувати водою. Також завдяки рекуперації тепла інфрачервоний пастеризатор УЗМ-1,0 економніше ванн тривалої пастеризації порівнянного обсягу в 5 разів. Економія води складає 3 тони. Економія часу – 6 годин.

·        продуктивність - 1000 л/год;

·        встановлена ​​потужність - 23 кВт/год;

·        температура пастеризації - 75-87 0С;

·        температура молока на виході з пастеризатора 38-45 0С;.

·        Ш 1,7 х Д 1,1 х В 1,6 м;

·         можлива доставка.

 

 

Ціна пастеризатора УЗМ-1,0

.