Опис пастеризатора УЗМ-1,0Н

УЗМ-1,0 Н - проточний інфрачервоний пастеризатор зі зниженим коефіцієнтом рекуперації тепла та підвищеною різницею між температурами сирого молока на вході і пастеризованого – на виході з пастеризатора. Призначений для пастеризації та знезаражування молока в потоці в кількості не більше 1000 літрів. Використовується у виробництві сирів, коли на вході маємо сире молоко з температурою 4-6 0С, а на виході потрібно отримати пастеризоване молоко температурою 38-42 0С.

Пастеризатор може комплектуватися ємностями об’ємом 70 або 700 літрів. У разі комплектації 70-літровою ємністю поруч з пастеризатором треба розмістити ємність для сирого молока такого об’єму, щоб в неї містилося все молоко, яке підлягає пастеризації. Ємність повинна бути піднята таким чином, щоб зливний патрубок був не нижче, ніж 50 см над підлогою. Молоко самопливом потрапляє з великої ємності до 70-літрової, що йде разом з пастеризатором.

Молоко, проходячи через рекуператор, нагрівається до 42 -44 0С без витрат електроенергії, за рахунок теплообміну з пастеризованим молоком. Потім потрапляє в камеру інфрачервоного нагріву, де нагрівається до 75 0С (температуру пастеризації можна регулювати), після чого повертається в рекуператор, і віддає своє тепло сирому молоку. Завдяки рекуперації тепла пастеризоване молоко не потрібно охолоджувати водою. У порівнянні з ваннами тривалої пастеризації порівнянного обсягу економія електроенергії становить 2 рази, економія води - дві тони. Економія часу – 5 годин.

·        продуктивність - 1000 л/год;

·        встановлена ​​потужність - 47 кВт/год;

·        енергія, що витрачається на пастеризацію 1000 л - 47 кВт;

·        температура пастеризації - 75-87 0С;

·        температура молока на виході з пастеризатора - на 30-330 вище, ніж температура сирого молока.

·        Ш 1,6 х Д 1,1 х В 1,7 м;

·         можлива доставка.

 

 

Ціна пастеризатора УЗМ-1,0Н

.