Опис пастеризатора УЗМ-1,0Р

УЗМ-1,0Р - проточний інфрачервоний пастеризатор з підвищеним коефіцієнтом рекуперації тепла, низькими витратами енергії на пастеризацію і подальше охолодження молока та зниженою різницею між температурами сирого молока на вході та пастеризованого – на виході з пастеризатора. Призначений для пастеризації та знезаражування молока в потоці в кількості не більше 1000 літрів, коли пастеризоване молоко необхідно охолоджувати перед пакетуванням або реалізацією з ємності.

Пастеризатор може комплектуватися ємностями об’ємом 70 або 700 літрів. У разі комплектації 70-літровою ємністю поруч з пастеризатором треба розмістити ємність для сирого молока такого об’єму, щоб в неї містилося все молоко, яке підлягає пастеризації. Ємність повинна бути піднята таким чином, щоб зливний патрубок був не нижче, ніж 50 см над підлогою. Молоко самопливом потрапляє з великої ємності до 70-літрової, що йде разом з пастеризатором.

Молоко, проходячи через рекуператор, нагрівається до 70-72 0С без витрат електроенергії, за рахунок теплообміну з пастеризованим молоком. Потім потрапляє в камеру інфрачервоного нагріву, де нагрівається до 80 0С (температуру пастеризації можна регулювати), після чого повертається в рекуператор, і віддає своє тепло сирому молоку. Завдяки рекуперації тепла пастеризоване молоко не потрібно охолоджувати водою. Температура пастеризованого молока на виході з пастеризатора буде на 8 - 10 0 вище, ніж температура сирого молока, що мінімізує витрати енергії на охолодження пастеризованого молока. Також завдяки підвищеній рекуперації тепла інфрачервоний пастеризатор УЗМ-1,0Р економніше ванн тривалої пастеризації порівнянного обсягу в 7 разів. Економія води становить 4 тони. Економія часу – 7 годин.

·        продуктивність - 1 т/год;

·        встановлена ​​потужність - 15 кВт/год;

·        енергія, що витрачається на пастеризацію 1000 л - 12-14 кВт;

·        температура пастеризації - 75-87 0С;

·        температура молока на виході з пастеризатора - на 7-90 вище, ніж температура сирого молока.

·        Ш 1,5 х Д 1,0 х В 1,7 м;

·         можлива доставка.

 

 

Ціна пастеризатора УЗМ-1,0Р

.