ПЕРЕВАГИ ІНФРАЧЕРВОНИХ ПАСТЕРИЗАТОРІВ

ПЕРЕД ТРАДИЦІЙНИМИ

1.       За рахунок рекуперації тепла та високому ККД інфрачервоних нагрівачів інфрачервоні пастеризатори молока споживають у 3-7 разів менше (в залежності від моделі пастеризатора) електроенергії порівняно з ваннами довготривалої пастеризації (ВДП).

2.       Пастеризоване молоко не треба охолоджувати водою. За рахунок рекуперації тепла температура пастеризованого молока на виході з пастеризатора  є такою, яка потрібна для подальших дій з продуктом (випоювання телят, виробництво сиру, пакетування, охолодження в холодильнику). Завдяки цьому економимо електроенергію, воду та час.

3.       Завдяки прямому нагріву та рекуперації тепла економія часу складає 6-7 годин у порівнянні з ВДП.

4.       Ощадний режим пастеризації та знезараження. За рахунок прямого інфрачервоного нагріву для знезараження продукту від мікобактерій, грибків і спор інфрачервоним пастеризаторам достатньо більш низьких температур пастеризації при більш коротких термінах витримки. Режим знезараження 80 0С без витримки, який забезпечується лише інфрачервоними пастеризаторами, внесено в «Інструкцію по боротьбі з туберкульозом» (п. 6.1) та дозволений головним ветеринарним і санітарним лікарями України

5.       Завдяки ощадному режиму пастеризації пастеризований продукт за своїми технологічними характеристиками, якостями, властивостями та вітамінним складом близький до натурального продукту.

 

Загальна таблиця моделей та характеристик пастеризаторів

Контакти ТОВ "НВП Дайрі"

 

.