Русский язык

Пастеризатори молока для телят

Контакти

   

ЄМНІСНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ МОЛОКА

ДЛЯ ВИПОЮВАННЯ ТЕЛЯТ

Перейти до переліку моделей

Ємнісний пастеризатор молока для випоювання телят

До переваг ємнісних пастеризаторів відноситься низькотемпературний режим пастеризації (63 - 65 градусів). Тому вони не такі чутливі до молозива, що міститься в молоці, як проточні пастеризатори. Зворотною стороною низької температури пастеризації є тривалість витримки. Вона становить щонайменше 30 хвилин. Тому на пастеризацію йде значно більше часу в порівнянні з проточними пастеризаторами. Конструкція ємнісних пастеризаторів не передбачає рекуперацію тепла, тому вони споживають більше електроенергії, ніж проточні пастеризатори (4,5 – 5,0 кВт на 100 л порівняно з 3,0 – 3,5 кВт у проточних пастеризаторів). Також доводиться витрачати час та воду на охолодження пастеризованого молока до необхідної температури. Температуру, до якої потрібно охолоджувати молоко, можна виставити на приладі. Влітку це може бути 38 градусів. Взимку - 45 градусів, і навіть вище, якщо випоювання телят починається не відразу після пастеризації, а через якийсь час. Якщо молоко все ж таки охололо нижче за температуру випоювання, його можна швидко підігріти пастеризатором до потрібної температури.
 
Безперечним плюсом ємнісних пастеризаторів є мінімальна залежність від людського фактору. Від оператора потрібно закачати молоко в ємність, увімкнути тумблер "Мережа" та натиснути кнопку "Пуск". Коли пастеризатор через кілька десятків хвилин вимкнеться, потрібно буде викачати насосом молоко з ємності через шланг в молочне таксі або розлити його по флягах.
 
Ємнісні пастеризатори часто використовують разом із молочним таксі. Амортизаційні витрати на утримання молочного таксі старше 3 років досить великі, і вигідніше купити ємнісний пастеризатор та молочне таксі без функції пастеризації, ніж періодично нести витрати на дорогий ремонт молочного таксі з функцією пастеризації. Після закінчення пастеризації ємнісний пастеризатор миють циркуляційним способом лужним та кислотним миючими розчинами протягом двадцяти хвилин.

 
 
СХЕМА РОБОТИ ЄМНІСНОГО ПАСТЕРИЗАТОРА
 
Схема роботи ємнісного пастеризатора молока для випоювання телят
 

де

1. Теплоізольована ємність відповідного об'єму;

2. Молочнbй насос;

3. Термодатчик;

4. Секція нагріву;

5. Проточний водяний охолоджувач;

6. Електромагнітний клапан;

7. Триходовий кран;

ХВ - холодна вода з водопроводу;

ТВ - тепла вода в канализацію;

ПМ - викачка пастеризованого молока.

 

Роботу ємнісного пастеризатора молока для випоювання телят показано на відео нижче:

 
 
 
 
 

ЄМНІСНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ МОЛОКА
ДЛЯ ВИПОЮВАННЯ ТЕЛЯТ
 
 
Пастеризатор молока на 100 л
УЗМ-0,1Е
 
Пастеризатор молока на 200 л
УЗМ-0,2Е
 
Пастеризатор молока на 300 л
УЗМ-0,3Е
 
Пастеризатор молока на 500 л
УЗМ-0,5Е
 
 
Якщо господарство велике, і на одне випоювання потрібно більше тонни молока, для знезараження використовують промислові пастеризатори. На відео нижче демонструється, як в одному з великих тваринницьких господарств України, де на одне годування телят потрібно понад 2 тонни молока, було змонтовано проточний пастеризатор продуктивністю 2 т/год. УЗМ-2,0Р:
 
 
 

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах:

Youtube

Facebook

Instagram