Русский язык

Пастеризатори молока для телят

Контакти

 

ПРОТОЧНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ МОЛОКА

ДЛЯ ВИПОЮВАННЯ ТЕЛЯТ

Перейти до переліку моделей

Проточний пастеризатор молока для випоювання телят

3D (15 Mb)

До переваг проточних пастеризаторів належить їхня економічність: завдяки рекуперації тепла молоко пастеризується швидко (близько 600 л/год), на пастеризацію витрачається мало електроенергії (3,0-3,5 кВт на 100 л), на охолодження молока не потрібно витрачати ані воду, ані час. Несортове молоко від хворих на мастит тварин надійно знезаражується, і безпечно випоюється телятам. Проте проточні пастеризатори мають підвищені вимоги до якості молока. Навіть мінімальна температура пастеризації на проточному пастеризаторі становить 75 градусів, а це вище ніж температура коагуляції молозива. Тому потрібно виключити попадання в пастеризатор значної кількості молодого молока (до 5 днів після отелення) або молока з підвищеною кислотністю (понад 21 градус Тернера).
 
Проточні пастеризатори часто використовують разом із молочним таксі. Амортизаційні витрати на утримання молочного таксі старше 3 років досить високі, і вигідніше купити проточний пастеризатор та молочне таксі без функції пастеризації, ніж періодично нести витрати на дорогий ремонт молочного таксі з функцією пастеризації. Якщо з пастеризатора до молочного таксі надійде молоко з температурою нижче необхідної, молочне таксі його підігріє. Якщо у господарстві немає молочного таксі, молоко розливають прямо у фляги. Після закінчення пастеризації проточні пастеризатори миють циркуляційним способом лужним та кислотним миючими розчинами протягом двадцяти хвилин.
 

СХЕМА РОБОТИ ПРОТОЧНОГО ПАСТЕРИЗАТОРА

Схема роботи проточного пастеризатора молока для випоювання телят

де

1. Ємність об'єму, що відповідає продуктивності пастеризатора;

2. Молочний насос;

3. Секція рекуперації тепла;

4. Секція нагріву;

5. Термодатчик;

6. Триходовий кран перемикання між режимами «циркуляція» та «викачка»;

ПМ – вихід пастеризованого молока.

 

Молоко з ємності (1) подається насосом (2) в рекуператор тепла (3), де воно нагрівається до 60 0С не за рахунок споживання електроенергії, а за рахунок відбору тепла у пастеризованого молока. Потім молоко потрапляє в секцію нагріву (4), де нагрівається до 75-87 0С (температуру пастеризації можна регулювати). З секції нагріву молоко повертається до рекуператора, де віддає тепло сирому молоку. З рекуператора пастеризоване і вже охолоджене молоко в залежності від положення триходового крану (6) подається або на випоювання телят у молочне таксі, фляги та ін., або вертається в приймальну ємність, якщо це вихід на режим (розігрів пастеризатора перед початком пастеризації).

З тим, як проточні пастеризатори молока використовуються при випоюванні телят, можна ознайомитись на відео нижче:
 
 
 
 
 
 

ПРОТОЧНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ МОЛОКА
ДЛЯ ВИПОЮВАННЯ ТЕЛЯТ

 

Пастеризатор молока для випоювання телят

на 100 л

УЗМ-0,1

 

Пастеризатор молока для випоювання телят

на 200 л

УЗМ-0,2

 

Пастеризатор молока для випоювання телят

на 300 л

УЗМ-0,3

 

Пастеризатор молока для випоювання телят

на 500 л

УЗМ-0,5

 

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах:

Youtube

Facebook

Instagram