Русский язык

Пастеризатори вина

Домашня сторінка

 

ЄМНІСНИЙ ПАСТЕРИЗАТОР ВИНА У ПЛЯШКАХ

Перейти до переліку моделей ємнісних пастеризаторів вина

Ємнісний пастеризатор вина у пляшках

3D (15 Mb)

Ємнісний пастеризатор вина призначений для тривалої пастеризації вина у скляних пляшках. Це теплоізольована ємність, в якій на піддоні розташовуються закупорені пляшки з вином. Через ємність постійно циркулює вода, нагріта до температури пастеризації (зазвичай 50-75 градусів). Завдяки роботі насосу потік теплоносія турбулентний, що сприяє рівномірному розподілу температури по всьому об'єму ємності. Вода нагрівається до встановленої температури пастеризації, і сік витримується при цій температурі не менше 15-20 хвилин. Після закінчення витримки сік або охолоджуються водою, або гаряча вода з пастеризатора зливається, і сік остигає природним чином.

Схема роботи ємнісного пастеризатора вина

Схема роботи ємнісного пастеризатора вина

где

1. Теплоізольована ємність;

2. Молочний насос;

3. Термодатчик на виході з ємності;

4. Секція нагріву;

5. Термодатчик на вході в ємність;

6. Триходовий кран;

ЗВ - злив води;

Закорковані пляшки з вином розміщуються у ємності на піддоні з нержавіючої сталі. Щоб корки під час пастеризації не видавлювалися з пляшок, їх фіксують або дротяною вуздечкою, або спеціальним закріплювачем. Вода заливається до рівня вина. Включаємо насос, нагрівання.

З ємності (1) вода забирається насосом (2), прокачується через секцію нагріву (4) та повертається в ємність, де віддає тепло вину. Турбулентний режим руху рідини дозволяє температурі рівномірно розподілятися по всьому об'єму ємності. Коли температура термодатчика (5) досягне встановленої температури пастеризації (50-75 градусів), нагрівання вимикається, і коли температура падає на кілька градусів, знову вмикається. Коли температура термодатчика (3) досягне температури пастеризації, реле часу починається зворотний відлік - витримка 15-20 хвилин. Під час витримки температура ємності підтримується на заданому рівні. Таким чином, вино нагрівається до температури пастеризації і витримується при цій температурі протягом 15-20 хвилин без ризику перегріву або недопастеризації. Після закінчення витримки пастеризатор вимикається. Потім оператор переводить триходовий кран (6) у положення «викачування», і поступово викачує теплоносій з ємності, подаючи при цьому в ємність холодну воду, щоб плавно, без різких стрибків температури, охолодити вино. Коли вино охолоне, вода повністю викачується із ємності. Або гаряча вода відразу викачується з ємності, і вино остигає природним чином.

 

ЄМНІСНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ ВИНА

 

Пастеризатор вина

на 64 пляшки

ПВ-Е64

 

Пастеризатор вина

на 100 пляшок

ПВ-Е100

 

Пастеризатор вина

на 144 пляшки

ПВ-Е144