Русский язык

Пастеризатори соку

Домашня сторінка

 

ЄМНІСНИЙ ПАСТЕРИЗАТОР СОКУ У ПЛЯШКАХ

Перейти до переліку моделей ємнісних пастеризаторів соку

Ємнісний пастеризатор соку у пляшках

3D (15 Mb)

Ємнісний пастеризатор соку призначений для тривалої пастеризації соку у скляних пляшках або банках. Це теплоізольована ємність, в якій на піддоні розташовуються закупорені пляшки або банки з соком. Через ємність постійно циркулює вода, нагріта до температури пастеризації (зазвичай 70-75 градусів). Завдяки роботі насосу потік теплоносія турбулентний, що сприяє рівномірному розподілу температури по всьому об'єму ємності. Вода нагрівається до встановленої температури пастеризації, і сік витримується при цій температурі не менше 30 хвилин. Після закінчення витримки сік або охолоджуються водою, або гаряча вода з пастеризатора зливається, і сік остигає природним чином.

Схема роботи ємнісного пастеризатора соку

Схема роботи ємнісного пастеризатора соку

где

1. Теплоізольована ємність;

2. Молочний насос;

3. Термодатчик на виході з ємності;

4. Секція нагріву;

5. Термодатчик на вході в ємність;

6. Триходовий кран;

ЗВ - злив води;

Закорковані пляшки із соком розміщуються у ємності на піддоні з нержавіючої сталі. Вода заливається до рівня трохи вище за кришки пляшок. Включаємо насос, нагрівання.

З ємності (1) вода забирається насосом (2), прокачується через секцію нагріву (4) і повертається в ємність, де віддає тепло соку. Турбулентний режим руху рідини дозволяє температурі рівномірно розподілятися по всьому об'єму ємності. Коли температура термодатчика (5) досягне встановленої температури пастеризації (70 - 75 градусів), нагрівання вимикається, і коли температура падає на кілька градусів, знову вмикається. Коли температура термодатчика (3) досягне температури пастеризації, реле часу починається зворотний відлік витримки - 30-40 хвилин. Під час витримки температура в ємності підтримується на заданому рівні. Таким чином, сік нагрівається до температури пастеризації і витримується при цій температурі протягом 30-40 хвилин без ризику перегріву або недопастеризації. Після закінчення витримки пастеризатор вимикається. Тоді оператор переводить триходовий кран (6) у положення «викачування», і поступово викачує теплоносій з ємності, подаючи при цьому в ємність холодну воду, щоб плавно, без різких стрибків температури, охолодити сік. Коли сік охолоне, вода повністю викачується з ємності. Або гаряча вода відразу викачується з ємності, і сік остигає природним чином.

 

ЄМНІСНІ ПАСТЕРИЗАТОРИ СОКУ

 

Пастеризатор соку

на 50 л

ПС-Е50

 

Пастеризатор соку

на 75 л

ПС-Е75

 

Пастеризатор соку

на 100 л

ПС-Е100